Hirdetések Urunk mennybemenetele ünnepén (május 16.)

  • Az otthon maradók részére a vasárnap reggeli 8 órai szentmiséket online közvetítjük a YouTube csatornánkon.
  • Május hónapban, hétköznapokon délután fél 5-től májusi litániát A litánia szombaton 6 órakor, vasárnap pedig a két szentmise között, 9 órakor kezdődik.

  • Egyházmegyénkben továbbra is érvényben van az általános felmentés a vasárnapi szentmiséken való részvétel kötelezettsége alól.
  • Pénteken este ismét lesz Férfiak klubja a plébánián 19 órától, maximum 20 fő részvételével.
  • A Karitász csoport jótékonysági börzét tart május 29-én 16-tól 18 óráig. Minden érdeklődőt – nem csak rászorulókat! – szeretettel várunk. A börzén ruhaneműket és használati tárgyakat kínálunk, amelyekből nagyon sok összegyűlt az elmúlt időszakban, illetve három normál méretű matrac is gazdára vár.
  • Szeretettel kérjük a kedves testvéreket, hogy személyi jövedelemadójuk egyik 1%-át a Katolikus Egyháznak, a második 1%-át pedig lehetőség szerint az egyházközségi alapítványunk részére szíveskedjenek felajánlani. Alapítványunk adószáma: 18270284-1-13
  • Az egyházközség nyári táboraiba lehet jelentkezni az interneten, a plébánia honlapjáról elérhető űrlapok segítségével.