Hirdetések Húsvét 5. vasárnapján (május 2.)

  • Az otthon maradók részére a vasárnap reggeli 8 órai szentmiséket online közvetítjük a Youtube csatornánkon.
  • Változik a hétvégi miserend a nyári időszakra. Jövő héttől szeptember végéig a szombat esti szentmise este 7-kor fog kezdődni. Ugyanígy Nagytarcsán a vasárnap esti szentmise szintén este 7-re kerül.

  • Pénteken elsőpéntek. A szokásos engesztelő szentségimádás reggel 8 órakor kezdődik.
  • Május hónapban, hétköznapokon délután fél 5-től májusi litániát A litánia szombaton 6 órakor, vasárnap pedig a két szentmise között, 9 órakor kezdődik.
  • Szeretettel kérjük a kedves testvéreket, hogy személyi jövedelemadójuk egyik 1%-át a Katolikus Egyháznak, a második 1%-át pedig lehetőség szerint az egyházközségi alapítványunk részére szíveskedjenek felajánlani. Alapítványunk adószáma: 18270284-1-13
  • Az egyházközség nyári táboraiba lehet jelentkezni az interneten, a plébánia honlapjáról elérhető űrlapok segítségével.