Hirdetés Húsvét 3. vasárnapján (április 18.)

  • Jövő héttől visszaáll a korábbi miserend, azaz hétköznapokon este fél 6-kor lesznek szentmisék, szombaton este 6-kor, vasárnap pedig 8-kor és 10-kor, amelyekre már nem szabunk életkori korlátozást. A vasárnapi szentmisén való részvétel továbbra sem kötelező, kérjük hogy mindenki felelősséggel döntsön, hogy eljön-e. A korábbi feltételek, tehát a maszkviselés, kézfertőtlenítés, kézbe áldozás, misevégi perselyezés, továbbra is érvényben vannak.

  • Az otthon maradók részére a vasárnap reggeli 8 órai szentmiséket online közvetítjük a Youtube csatornánkon. Ma még 10-kor lesz a közvetítés, de jövő vasárnaptól áttérünk 8 órára.
  • Szeretettel kérjük a kedves testvéreket, hogy személyi jövedelemadójuk egyik 1%-át a Katolikus Egyháznak, a második 1%-át pedig lehetőség szerint az egyházközségi alapítványunk részére szíveskedjenek felajánlani. Alapítványunk adószáma: 18270284-1-13
  • Szeretettel ajánljuk a kisgyermekes szülők figyelmébe óvodánkat, melynek honlapján elérhető az időpontfoglalás a szeptembertől induló új nevelési évre történő beiratkozáshoz. A honlap címe: szentannaovi.hu