Hirdetés Húsvét 2. vasárnapján (április 11.)

  • Szombattól ismét megnyílik a lehetőség részt venni a szentmiséken. A szombat esti elővételezett szentmisére már lehet jönni. Jövő vasárnaptól pedig újra lesz 8-kor és 10-kor is szentmise, amelyekre már nem szabunk életkori korlátozást. A vasárnapi szentmisén való részvétel továbbra sem kötelező, kérjük hogy mindenki felelősséggel döntsön, hogy eljön-e. A korábbi feltételek, tehát a maszkviselés, kézfertőtlenítés, kézbe áldozás, misevégi perselyezés, továbbra is érvényben vannak.
  • Az otthon maradók részére a vasárnapi 10 órai szentmiséket továbbra is online közvetítjük a Youtube csatornánkon.
  • A mostani szentmise után fél óráig várjuk azokat szentáldozásra, akik ma részt vettek valamilyen online szentmisén.
  • Jövő héten hétfőtől péntekig délután 5-től fél 7-ig, ma (vasárnap) pedig 3-tól 6-ig nyitva tartjuk a templomot, ahova be lehet jönni egyéni imádkozásra.
  • Szeretettel kérjük a kedves testvéreket, hogy személyi jövedelemadójuk egyik 1%-át a Katolikus Egyháznak, a második 1%-át pedig lehetőség szerint az egyházközségi alapítványunk részére szíveskedjenek felajánlani. Alapítványunk adószáma: 18270284-1-13
  • Szeretettel ajánljuk a kisgyermekes szülők figyelmébe óvodánkat, melynek honlapján már elérhető az időpontfoglalás a szeptembertől induló új nevelési évre történő beiratkozáshoz. A honlap címe: szentannaovi.hu