Hirdetések advent 3. vasárnapján (december 15.)

  • Hétfőtől péntekig minden nap roráte szentmisét illetve igeliturgiát tartunk reggel 6 órakor. A roráték után közös reggelire várunk mindenkit a plébánián.
  • December 15-től Szent Család kilencedet tartunk a plébánián, amely szombati napokon fél 5-kor kezdődik, a többi napon pedig délután 4 órakor.

  • A Karitász csoport „Karácsonyi szeretetbatyu” akciót indít. Ennek keretében az egyházközség tagjai közül várják azoknak a jelentkezését, akiknek a karácsonyi ünnepi étkezések előteremtése nehézséget okoz, és szívesen fogadnának főtt ételt adományként. A jelentkezéshez a hátsó kisasztalon található lapot kell kitölteni és a gyűjtődobozba bedobni. A kéréseket a beérkező étel felajánlások mennyiségétől függően tudjuk teljesíteni, de minden jelentkezővel felvesszük a kapcsolatot. A jelentkezési határidő december 20.
  • A templom karácsonyi díszítésére szívesen fogadunk adományokat a padok mögött kitett perselybe.
  • Akik még nem rendezték egyházközségi hozzájárulásukat, az irodai órák alatt a plébánián, ill. a szentmisék után a sekrestyében lehetőségük van a befizetésre.
  • Jövő vasárnap Nagytarcsán ½ 12-kor szentmise lesz.