Köszönetnyilvánítás

Kistarcsai Karitász Csoport

Kistarcsai Karitász Csoport

A Kistarcsai Római Katolikus Egyházközség és a kistarcsai Kalkuttai Szent Teréz Karitász Csoport nevében szeretnénk kifejezni szívből jövő hálás köszönetünket, mindenkinek, aki névvel vagy név nélkül támogatta Leventét. A felhívásunkra nagy összefogás ala­kult ki, a kistarcsai és a gö­döl­lői híveknek, a Szent Imre és a Simándy iskola tanulóinak és szülői közösségének köszönhetően, össze­gyűlt az átépítéshez szükséges 3,5 millió Ft. A szakipari munkák is felajánlásként valósultak meg, a mesterek nevét nem soroljuk fel, mert nem szeretnének nyilvánosságot.

A munkálatok augusztus 24-én kezdődtek meg és várhatóan október elején lesz teljesen készen a steril szoba, az új konyha és WC, mely lehetővé teszi, hogy Levente a kezelések között otthon tartózkodhasson. A család önerőből nem tudta volna ezt kivitelezni, ezért vállalta fel az egyházközség, hogy segít az átalakításban. Az a nagyméretű szolidaritás, ami megnyilvánult, minket is meglepetésként ért. Szívet melengető volt a sok kedves szó, a rengeteg imafelajánlás, a kevésből is nagy összeget adományozó rengeteg adakozó, akik Levente mellé álltak. Jó érzés volt megtapasztalni, hogy sokan ismeretlenként a szeretet szavára szívesen segítettek, adománnyal és kétkezi munkafelajánlásokkal.
Isten ezerszeresen áldja meg a nagylelkűségüket!
Továbbra is kísérjék imá­ikkal Leventét és családját!

Kalkuttai Szent Teréz
Karitász csoport

A projekt képei itt tekinthetők meg.