Hirdetések évközi 14. vasárnapon (július 8.)

    • A jövő héten szabadság miatt csak vasárnap lesz szentmise. Hétfőtől péntekig a megszokott időpontokban igeliturgiát tartunk áldoztatással, szombaton viszont sem szentmise, sem igeliturgia nem lesz.
    • Jövő héten az iroda is zárva tart. Ha szükséges beteghez papot hívni, akkor Frajna András kerepesi plébános atyát lehet értesíteni a 30/442-9170 telefonszámon.
    • Szombaton a Szeretetláng Találkozóra a busz reggel 8 órakor indul a templomtól és a költsége 1300 Ft lesz. Jelentkezni Kovács Istvánnénál és a sekrestyében lehet.

  • Buszos zarándokutat hirdetünk a lengyelországi Czestochowába, augusztus 22-től 27-ig. További részletekről érdeklődni és jelentkezni a sekrestyében lehet.
  • A Karitász csoport iskolakezdési akciót A valami miatt lecserélt, de még jó állapotban lévő és kitisztított iskolatáskákat és tolltartókat a sekrestyében kérjük leadni július végéig.
  • Reményeink szerint 2019 szeptemberében elindulhat a katolikus óvodánk. Szeretnénk, ha minél több munkatársunk az egyházközségből kerülne ki, ezért kérjük azok jelentkezését, akik szívesen vállalnának munkát az óvodában. A lehetséges munkakörök: gazdasági vezető, óvodapedagógus, dajka, gondnok, takarítónő, konyhás. Ez a jelentkezés semmilyen kötelezettséggel nem jár. Az érdeklődőktől önéletrajzot kérünk, melyet a sekrestyében vagy a plébánián lehet leadni.