Hirdetések évközi 23. vasárnapon (szeptember 8.)

Egyházközségi évnyitó - 2018

Egyházközségi évnyitó – 2018

• Hétfőn este 7 órakor a KIKE Kulturális Hét keretében Simándy emlékhangverseny kerül megrendezésre a templomban. Mindenkit szeretettel várunk.
• A Tanúságtevők nyugdíjas csoportja hétfőn 9 órakor tartja őszi első összejövetelét a plébánián. Szeretettel várják a tagokat, de új csatlakozókat is szívesen fogadnak.
• Az idei egyházközségi évnyitó és egyben Veni Sancte jövő vasárnap délelőtt 10 órától lesz a Deres Lovasudvarban a Kohajda-tanyán. A nagymise is ott a tanyán lesz megtartva fél 11-kor. Az ebédről a szervezők gondoskodnak, de süteményt és üdítőt szívesen fogadunk. Aki szeretne autós segítséget kapni a lejutáshoz, kérjük jelezze a sekrestyében. Esetleges rossz idő esetén az évnyitó elmarad, és a szentmisét is a templomban fogjuk megtartani.• Egyházközségünk pártfogásba vett egy kisebb Böjte Csaba féle gyermekotthont Nagyteremiben. Első támogatásként néhányan kiutaznak most szeptemberben, és fizikai munkával fogják segíteni őket. További anyagi támogatásként pedig a hátsó kisasztalra kitett gyűjtődobozba pénzbeli adományokat szeretnénk kérni a kedves Hívektől ezen a hétvégén.
• Az Olvasó újság lapzártája jövő vasárnap lesz, a cikkeket addig kérjük leadni.
• Az Alzheimer Caffé csütörtökön 17 órakor tartja soron következő összejövetelét a plébánia közösségi termében. Minden érintettet és érdeklődőt szeretettel várnak.
• Szeptember 14-én Pásztón ünnepli a Mária Légió magyarországi elindulásának 30. évfordulóját. Ebédet adnak a szervezők, de süteményt szívesen fogadnak. Jelentkezni Kovács Istvánnénál és a sekrestyében lehet.
• A következő bérmálásra hamarosan elkezdjük a felkészítést. Kérjük azokat a fiatalokat, akik betöltötték a 14. életévüket és szeretnének bérmálkozni, jelentkezzenek vagy a hitoktatóknál, vagy a sekrestyében, vagy irodaidőben a plébánián.
• Plébániánkon több házas csoport is működik. Hívjuk azokat a házaspárokat, akik kifejezetten házas közösséget keresnek és ősszel szívesen csatlakoznának, hogy a sekrestyében adják le nevüket és elérhetőségüket.
• A tavalyi évhez hasonlóan minden vasárnap a 9 órás szentmise gitáros lesz, kivéve azt a hétvégét, amelyiken a szombat esti gitáros misét tartjuk, mely továbbra is a hónap 2. szombatján lesz.
• Az Anyaszentegyház házasságot hirdet:
Papp Csaba, Papp Zsolt római katolikus és Gubek Erzsébet evangélikus szülők nőtlen fia házastársul veszi
Belák Szilviát, Belák Ferenc és Szabó Irén római katolikus szülők hajadon leányát.
Hirdetve először.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük