Hirdetések évközi 22. vasárnapon (szeptember 1.)

Simándy József operaénekes

  • Pénteken elsőpéntek. A szokásos 24 órás engesztelő szentségimádás reggel 8 órakor kezdődik. Pénteken az esti szentmise gitáros lesz, utána pedig zenés dicsőítést
  • Jövő vasárnaptól ismét lesz 9 órás diákmise vasárnaponként. Kivéve az évnyitó vasárnapját.
  • 9-én hétfőn Simándy József emlékhang­ver­seny a templomban az esti mise után.

  • Az idei egyházközségi évnyitó és egyben Veni Sancte szeptember 15-én, vasárnap délelőtt 10 órától lesz a Deres Lovasudvarban a Kohajda-tanyán. A nagymise is ott a tanyán lesz megtartva 11 órakor! Az ebédről a szervezők gondoskodnak, de süteményt és üdítőt szívesen fogadunk. Aki szeretne autós segítséget kapni a lejutáshoz, kérjük jelezze a sekrestyében. Esetleges rossz idő esetén az évnyitó elmarad, és a szentmisét is a templomban fogjuk megtartani ½ 11-kor.
  • Egyházközségünk pártfogásba vett egy kisebb Böjte Csaba féle gyermekotthont. Első támogatásként néhányan kiutaznak most szeptemberben, és fizikai munkával fogják segíteni őket. További anyagi támogatáskét pedig jövő vasárnap kiteszünk egy gyűjtődobozt, amelybe pénzbeli adományokat szeretnénk kérni a kedves Hívektől.
  • Megjelent az Olvasó szeptemberi száma, elvihető a padok mögötti tartókból.
  • Jövő vasárnap ½ 12-kor Nagytarcsán szentmise lesz.