Hirdetések évközi 13. vasárnapon (július 1.)

  • Most hétvégi perselybevételünk Péter-fillér gyűjtés lesz a Szentszék javára.
  • Az elkövetkező két hétben szabadság miatt csak vasárnapokon lesz szentmise. Hétfőtől péntekig a megszokott időpontokban igeliturgiát tartunk áldoztatással, szombatonként viszont sem szentmise, sem igeliturgia nem lesz.
  • A következő két hétben az iroda is zárva tart. Ebben az időszakban ha szükséges beteghez papot hívni, akkor Frajna András kerepesi plébános atyát lehet értesíteni a 30/442-9170 telefonszámon.
  • Most pénteken az igeliturgia délután 4 órakor lesz megtartva, mert ez egyben a napközis táborzáró szertartás is lesz.

 • Szeretetláng Találkozó lesz július 14-én Kispesten, melyre buszt indítunk. A busz reggel 8 órakor fog indulni a templomtól és a költsége 1300 Ft lesz. Jelentkezni Kovács Istvánnénál és a sekrestyében lehet.
 • Buszos zarándokutat hirdetünk a lengyelországi Czestochowába, augusztus 22-től 27-ig. További részletekről érdeklődni és jelentkezni a sekrestyében lehet.
 • A Karitász csoport iskolakezdési akciót A valami miatt lecserélt, de még jó állapotban lévő és kitisztított iskolatáskákat és tolltartókat a sekrestyében kérjük leadni július végéig.
 • Reményeink szerint 2019 szeptemberében elindulhat a katolikus óvodánk. Szeretnénk, ha minél több munkatársunk az egyházközségből kerülne ki, ezért kérjük azok jelentkezését, akik szívesen vállalnának munkát az óvodában. A lehetséges munkakörök: gazdasági vezető, óvodapedagógus, dajka, gondnok, takarítónő, konyhás. Ez a jelentkezés semmilyen kötelezettséggel nem jár. Az érdeklődőktől önéletrajzot kérünk, melyet a sekrestyében vagy a plébánián adhatnak le.
 • Jövő vasárnap ½ 12-kor Nagytarcsán szentmise lesz.