Hirdetések pünkösd vasárnapján (június 9.)

Életadó Lélek

Életadó Lélek

  • Hétfőn reggel ½ 8-kor lesz szentmise.
  • Az esti szentmisék előtt 20 perccel zsolozsmát imádkozunk.
  • Egyházközségi évzárónk szombaton délelőtt 10 órakor kezdődik a plébánián. Mindenkit szeretettel várunk.
  • Te Deum hálaadó szentmisénket jövő vasárnap a 9 órás diákmise keretében tartjuk. Ez után augusztus végéig a 9 órás diákmisék elmaradnak.
  • Megjelent az Olvasó júniusi száma, elvihető a padok mögötti tartókból.

  • Somlai József atyának június 19-én lesz a pappá szentelésének 65. évfordulója, az úgynevezett vasmiséje. Erre szeretne az egyházközségünk egy lelki csokrot “kötni” ajándékba. Ebbe a lelki csokorba ilyen dolgokat lehet felajánlani: szentmise, tized rózsafüzér, keresztút, litánia, egyéb ima, lemondás, jócselekedet, vagy bármilyen szeretettel végzett felajánlás lehetséges. Ezeket a felajánlásokat a sekrestyében elhelyezett füzetbe gyűjtjük. Ide írhatják a testvérek névvel, vagy név nélkül a jókívánságaikat is Somlai atya számára. Június 18-án tervezzük elvinni neki ezt az ajándékot Székesfehérvárra.
  • Június 29-én Kókán kerül megrendezésre a Váci Egyházmegyei Találkozó. Az előadók között lesz Dr. Csókai András idegsebész és Uzsalyné Dr. Pécsi Rita neveléskutató is. Részletek a kitett plakáton olvashatók. A találkozóra ingyenes autóbuszt indítunk. Jelentkezni a sekrestyében lehet.
  • A jövő héten június 13-án, csütörtök este 8 órakor kezdődik a 72 órán át tartó Istendicséret a Margit-szigeten magyar és külföldi dicsőítő zenekarok részvételével. A Cinkotai dicsőítő csapat szombaton 13 órától 15 óráig dicsőít! A program vasárnap 20 órakor fejeződik be. A részletes program a bejáratnál olvasható!”