Hirdetések mennybemenetel vasárnapján (június 2.)

Mit álltok itt, ti férfiak?

  • Kedden, du. 2-től 3 óráig Pünkösdváró délután lesz a kistarcsai kórházban.
    A program a kitett plakáton olvasható.
  • Szerdán az esti szentmise után a felnőtteknek évzáró hittan lesz a plébánián.
  • Elsőpénteken a szokásos rend szerint lesz a betegek meglátogatása.
  • Jövő vasárnap ½ 12-kor Nagytarcsán szentmise lesz.
  • Az elsőáldozásról készült videófelvétel megtekinthető a plébánia honlapján. Köszönet érte Varga Györgynek.

  • Június 29-én Kókán kerül megrendezésre a Váci Egyházmegyei Találkozó. Előadók közül megemlítjük Dr. Csókai András idegsebészt, Uzsalyné Dr. Pécsi Rita neveléskutatót. Részletek a plakáton megtekinthetők.
  • Somlai József atyának június 19-én lesz a pappá szentelésének 65. évfordulója, az úgynevezett vasmiséje. Erre szeretne az egyházközségünk egy lelki csokrot “kötni” ajándékba. Miket lehet ebbe a lelki csokorba felajánlani? Szentmise, tized rózsafüzér, keresztút, litánia, egyéb ima, lemondás, jó cselekedet, vagy bármilyen szeretettel végzett felajánlás lehetséges. Ezeket a felajánlásokat a sekrestyében elhelyezett füzetbe gyűjtjük. Ide írhatják a testvérek névvel, vagy anélkül a jókívánságaikat is Somlai atya számára. Június 18-án tervezzük elvinni neki ezt az ajándékot Székesfehérvárra. Köszönettel az egyházközség nevében.