Hirdetések húsvét 2. vasárnapján (április 19.)

 • Jézusom bízom benned

  Jézusom bízom benned

  Továbbra is lehet kérni miseszándékot. Hétfőtől szombatig 18 órakor mutatunk be szentmisét a szándékokért. kistarcsa@communio.hu címen lehet jelezni a kéréseket. A miseszándékra szánt összeget a plébánia számlájára lehetséges utalni. Egyházközségünk számlaszáma: PÁTRIA Takarékszövetkezet 65100235-14100141. De e nélkül is imádkozunk minden miseszándékért.

 • A jövő heti szombat esti gitáros szentmisét terveink szerint élőben közvetítjük és másnaptól feliratozva is meg lehet tekinteni, hogy a hallássérült testvéreink is be tudjanak kapcsolódni a szentmisébe.

 • Vasárnapokon 10.30-tól mutatunk be szentmisét templomunkban, mely szentmisét továbbra is élőben közvetítjük a plébánia videó csatornáján. Köszönet Bálint Arnoldnak a hűséges kitartásáért. Minden szertartás megtekinthető a plébánia videó csatornájá. (https://www.youtube.com/user/KistarcsaPlebania/) Már 327-en feliratkoztak. Ők automatikusan kapnak értesítést az újabb feltöltésekről.
 • A Duna Televízió készített riportot a plébánossal és a diakónussal, valamint felvételeket a múlt vasárnapi miséről. Linkje:
  https://mediaklikk.hu/video/katolikus-kronika-2020-04-19-i-adas/
  Adásba kerül
  19. vasárnap 7:30-8:00 Duna TV (HD)
  04.24. péntek 9:00 Duna World (HD)
  04.26. vasárnap  7:35 Duna TV (HD)
  05.01. péntek      8:20 Duna World (HD)
  05.03. vasárnap  7:30 Duna TV (HD)
 • Tető alá került a Szent Anna Katolikus Óvodánk. Nagy örömünkre 66 gyermek szándéknyilatkozata érkezett be, így bizakodva várjuk az őszi óvodai indulást. Imádkozzunk azért, hogy zökkenőmentesen sikerüljön a szeptemberi kezdés.
 • 305 fő ül már a padokban Kistarcsán