Hirdetések advent 3. vasárnapján (dec. 17.)

  • A gyerekek adventi jó cselekedet gyűjtőjéhez a következő részletet a szentmise után a sekrestyében lehet átvenni.
  • Hétfőn, kedden és pénteken roráte szentmisét tartunk reggel 6 órakor. A roráték után közös reggelire várunk mindenkit a plébánián. Hétfőn és kedden a reggeli után Hajnali dicséretet – Laudest fogunk énekelni. Kérjük, aki teheti, vegyen részt ezeken az alkalmakon.
  • Jövő vasárnap ½ 8-kor és ½ 11-kor lesz szentmise, délután 5 órakor pásztorjáték, éjjel 12-kor pedig az éjféli mise.

 • 25-én, karácsony ünnepén vasárnapi miserend lesz, valamint ½ 12-kor Nagytarcsán is lesz szentmise. Azon a napon a nagymisére várjuk a ministránsokat az éves jutalmazásra. Próbát nem tartunk, de kérjük időben érkezzenek, hogy a feladatokat el tudjuk osztani.
 • A templom karácsonyi díszítésére szívesen fogadunk adományokat a padok mögött kitett perselybe.
 • Akik még nem rendezték egyházközségi hozzájárulásukat, az irodai órák alatt a plébánián, ill. a szentmisék után a templomban lehetőségük van a befizetésre.
 • Jövő évi kalendáriumok és naptárak vásárolhatók a sekrestyében és a hátsó kis asztalon. Egyházközségi naptárunk szintén kapható 1000 Ft-os áron.
 • A Bibliakör és a Mária Légió szilveszter este 22 órától képnézegetést tart a plébánián az elmúlt év eseményeiből, 23 órától pedig a templomban egy közös hálaadást tartanak. Mindkét programra szeretettel várják a testvéreket is. A hálaadásra kérik, hogy saját kedves imádsággal készüljenek, amit közösen elolvasunk majd az est folyamán. Éjfélkor Himnusszal és koccintással fejezzük be az együttlétet.
 • Az Adventi Csodaélésen megmaradt tárgyakból a szentmise után a Karitász csoport árusítást tart a templom bejáratánál.