Hirdetések advent 2. vasárnapján (dec. 10.)

  • A gyerekek adventi jócselekedet gyűjtőjéhez a következő részletet a szentmise után a sekrestyében lehet átvenni.
  • Hétfőn, kedden és pénteken roráte szentmisét tartunk reggel 6 órakor. A roráték után közös reggelire várunk mindenkit a plébánián. Hétfőn és kedden a reggeli után Hajnali dicséretet – Laudest fogunk énekelni. Kérjük, aki teheti, vegyen részt ezeken az alkalmakon.
  • Adventi lelkigyakorlatunk beszédei megtekinthetők a plébánia honlapján.

 • Ma (vasárnap) délután 3-tól 5 óráig Adventi Csodaélés lesz a plébánián, melyre mindenkit szeretettel várunk. További részletek a kitett plakátokon olvashatók. Az idős, már nehezen közlekedő testvéreinket is keressük fel és hívjuk meg erre az alkalomra!
 • Az adventi tartósélelmiszer gyűjtésre szánt adományokat még ezen a hétvégén lehet leadni a sekrestyében.
 • A Karitász csoport albérletet keres egy ötgyermekes családnak. A gyerekek 10 év alattiak és jelenleg egy fáskamrában élnek. A családnak van jövedelme, amelyből ki tudnák fizetni a bérleti díjat, csak a megfelelő lehetőség megtalálásában kérik a segítségünket. Kérjük, aki tud kistarcsai kiadó albérletről, jelezze a sekrestyében.
 • A Vivace kórus adventi zenés áhítatra hívja a kedves híveket jövő szombaton este 7 órakor a templomba (az esti szentmise után). Mindenkit szeretettel várunk.
 • Akik még nem rendezték egyházközségi hozzájárulásukat, az irodai órák alatt a plébánián, ill. a szentmisék után a templomban lehetőségük van a befizetésre.
 • Jövő évi kalendáriumok és naptárak vásárolhatók a sekrestyében és a hátsó kis asztalon. Egyházközségi naptárunk szintén kapható 1000 Ft-os áron.